Paletyzacja

Oferowany program do planowania załadunku jest prostym rozwiązaniem, które pozwala na optymalne zarządzanie pakowaniem artykułów różnego typu. Dzięki StackBuilder możliwa jest precyzyjna paletyzacja kartonów oraz optymalizacja używanych opakowań. Oprócz tego oprogramowanie gwarantuje odszukanie najlepszego rozwiązania w zakresie pakowania we własnej bazie projektowej, na dodatek w konkurencyjnej cenie.

Zalety systemu StackBuilder

System StackBuilder to program do planowania załadunku o dużym potencjale. Umożliwia nie tylko wyszukanie odpowiednich rozwiązań dla kartonów, pudeł i innych sposobów pakowania produktów. Z jego pomocą możliwe jest tworzenie bazy danych skrzynek, a także proste i szybie opracowywanie czytelnych raportów z analiz i wyliczeń BCT.

Klienci sięgający po to oprogramowanie otrzymują również możliwość dodawania międzywarstw i narożników, które zwiększają efektywność stosowanych rozwiązań i jeszcze lepsze planowanie załadunku. Jest kompatybilny z platformą PLM Pack oraz zintegrowany z systemem Picador stworzonym do projektowania opakowań.

Szybka i niedroga paletyzacja

Odpowiednie zaplanowanie załadunku oraz wybór systemu pakowania z pomocą StackBuilder to większa wydajność, lepsze efekty, optymalizacja procesu, a także szybki sposób na przyspieszenie produkcji za niewielką cenę. Paletyzator zaopatrzony w proponowany przez nas system okazuje się wydajniejszy, a układanie opakowań i kartonów staje się znacznie szybsze. Niewielka cena, przy pełnej optymalizacji załadunku, to rozwiązanie, które się opłaca.