Projektowanie opakowań - program

Picador Software

Z programem Picador Software projektowanie pudełek stanie się nie tylko prostsze, ale także szybsze! To nowoczesne rozwiązanie dla firm zajmujących się prowadzeniem agencji reklamowych, drukarni, a także całego szeregu przedsiębiorstw stawiających na solidne opakowania oraz fachową paletyzację kartonów.

Technologia 3D

Kreowanie i projektowanie pudełek przy użyciu Picador Software pozwala na uzyskanie precyzyjnie wykrojonego wyrobu. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D możliwe staje się dokładne obejrzenie opakowania jeszcze przed jego wydrukiem. W ten sposób producenci zyskują pewność, że tworzone artykuły będą spełniały wysokie wymagania pod względem jakości oraz wytrzymałości.

Moduły PLM Pack, Stack Builder i Pic Cutting w cenie

Oferowany przez nas program wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań. Przede wszystkim pozwala na parametryczne projektowanie pudełek i automatyczne składanie kartonów w 3D.

Generowanie PDF

Ponadto projektant opakowań produktów ma możliwość przesłania gotowej koncepcji do klienta w formacie PDF, co pozwala na pozyskanie informacji zwrotnej i dostosowanie efektu końcowego do wymagań odbiorców.

Moduły PLM Pack, Stack Builder i Pic Cutting w cenie

Nasze oprogramowanie zostało zaopatrzone w moduły PLM Pack, Stack Builder i Pic Cutting, które ułatwiają tworzenie wizualizacji oraz ich przechowywanie. Picador 3D Software sprzężony jest z platformą PLM Pack, która dodatkowo ułatwia przeprowadzanie paletyzacji kartonów oraz optymalizację produkcji.

Dzięki wykorzystaniu programu Picador Software i technologii 3D paletyzacja kartonów oraz produkcja pudełek osiąga zupełnie inną, nową jakość – ma realny wpływ na standardy oraz jakość efektu końcowego.